poniedziałek 20.01.2020

Imieniny: Fabiana Sebastiana

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

W Malczycach zebrano na rzecz WOŚP blisko 34 tys. złotych!

W Malczycach zebrano na rzecz WOŚP blisko 34 tys. złotych!

14.01. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Wczorajszy dzień  był bardzo pracowity. Stale zmienialiśmy miejsce, by dotrzeć do każdego sztabu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działającego w naszym powiecie.

W Malczycach spotkaliśmy się na placu targowym przy Odrze, po to by wspólnie z innymi wypuścić do nieba balony z helem w kształcie serca. Pomimo niesprzyjającej aury, na plac przy ul. 1 Maja przybyło wiele osób.

Pod okiem organizatorów - Hufca Związku Harcerstwa Polskiego ze Środy Śląskiej i Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach, w niebo puszczono około 50 balonów. Emocje, które towarzyszyły wszystkim, a szczególnie dzieciakom, były wyjątkowe, a widok balonów unoszących nad Odrą, był fantastyczny. Ciekawe gdzie wylądują?

Następnie wszyscy uczestnicy przeszli do GOK,  gdzie wystąpili lokalni artyści oraz odbyła się licytacja WOŚPowych gadżetów. Sztab malczycki łącznie uzbierał 33 919,27 zł, tym samym podbijając ubiegłoroczny rekord o 10 tys. złotych. Gratulujemy organizatorom i wszystkim, którzy tak chętnie wspierają WOŚP.

(kb) / fot. sztab zhp, kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację