WOŚPowisko w Przedmościu już jutro!

WOŚPowisko w Przedmościu już jutro!

11.01. 2019

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich miłośników off-roadu oraz  chętnych wesprzeć 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na kolejną edycję WOŚPowiska w Przedmościu.

Start o godzinie 9:00 przy świetlicy wiejskiej. My tam będziemy, więc i Was nie może zabraknąć :-)

Co roku WOŚPowisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas przejazdu mamy możliwość zobaczyć, jak fani tego „sportu” radzą sobie w konkurencjach. W tym roku uczestników podzielnio na trzy klasy:

TURYSTYK (trasa objazdowa, krajoznawcza z ciekawymi zadaniami, przeznaczona dla samochodów terenowych seryjnych, lub lekko przerobionych, mogących poruszać się po drogach publicznych) START około godziny 09:00. Trasa objazdowa 110 km z pieczątkami i zadaniami logiczno-sprawnościowymi. Zachęcamy do jazdy z dziećmi i znajomymi. Każda załoga dostanie roadbook w wersji papierowej - pilot z orientacją w terenie spełni dość ważną rolę. Czas ok. 6h na powrót do bazy. Wygrana zależy od liczby pieczątek i zadań wykonanych na trasie. W przypadku gdy więcej załóg będzie miało taką samą liczbę dobrze wykonanych zadań/pieczątek, będzie liczył się czas dotarcia na metę.
WYCZYN (czeka na Was wiele pieczątek do zdobycia, samochody raczej przerobione) START około godziny 09:00  Zmagania i walkę o pieczątki będziecie kontynuować przez ok 3h, pieczątek będzie sporo ( w tym kilka bardzo trudnych extremowych za 2 pkt.) wyczyn nie jest ani łatwy ani trudny - poziom trudności zależy od Was. Wyciągarki są dozwolone, a pomoc innych wyczynowców będzie mile widziana.
EXTREME (NO LIMIT ) START około godziny 12:30 Walka na piaskowni będzie trwała około 3h. O zwycięstwie będzie decydować ilość zdobytych punktów.

Więc będzie niezłe widowisko!  Jak informują  organizatorzy, po zmaganiach w terenie, tradycyjnie przystąpią do licytacji - Zaproście znajomych! Im nas będzie więcej tym lepiej!!! - zachęcają. Będzie szansa zdobyć Skrzaciorki, Vouchery na stylizację paznokci, dekoracje, samochód do samodzielnej jazdy dla dzieci i wiele, wiele innych...

ZAPRASZAMY w imieniu organizatorów!

(red)

Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Widocznie panowie trzymający władzę jak i w powiecie tak i w gminie doszli do wniosku po co pomagać WOŚP jak i tak nie zostanie doposażony szpital bo go po prostu nie ma .Wstyd panowie wstyd jak by WOŚP była przed wyborami wszyscy by sznurem czekali aby wejść na scenę lub zabłysnąć w lokalnych mediach , wstyd panowie wstyd .

This comment was minimized by the moderator on the site

W Wilkszynie WOŚP, w Kostomłotach WOŚP, w Malczycach WOŚ, w Przedmościu WOŚP.
Środa Śl. odpuściła taką ważną imprezę?? Bardzo nieładnie!!

This comment was minimized by the moderator on the site

I Miekinia też odpuścila ?? Kicha!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację