Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wyróżnieni podczas jubileuszu OSP Wilczków

Wyróżnieni podczas jubileuszu OSP Wilczków

27.08. 2018

Jak już informowaliśmy w sobotę, strażacy z Wilczkowa świętowali 70-lecie powołania miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na uroczystym apelu podziękowano, nagrodzono oraz odznaczono wszystkich zasłużonych dla jednostki. Przedstawimy listę wyróżnień wręczonych podczas apelu.

Tytuł członka honorowego i podziękowanie za długoletnią służbę w szeregach OSP Wilczków otrzymał druh Józef Jagielski.

Podziękowanie za długoletnie pełnienie funkcji naczelnika otrzymał druh Ryszard Biernat.

Nagrody rzeczowe w postaci rękawic technicznych otrzymali aktualni członkowie JOT OSP Wilczków: Krystian Kaproń, Krzysztof Kowalczyk, Jan Krause, Mieszko Krause, Paweł Masternak, Paweł Pec, Damian Pietrzak, Przemysław Topolski, Piotr Wawrzyniak oraz Łukasz Zieliński.

Podziękowania za wsparcie OSP Wilczków i symboliczne statuetki otrzymali: wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, prezes ZOG ZOSP w Malczycach dh Adam Haładus, komendant gminny ZOG ZOSP w Malczycach dh Czesław Dudziński, KP PSP w Środzie Śląskiej, proboszcz parafii pw. NMP w Wilczkowie ks. Jarosław Witoszyński, MUK Malczyce, Teresa Majewska, radny Stefan Grycz, Nadleśnictwo Miękinia, P.P.H.U. Czarnecki TM.

Zarządzeniem wójta nadano Odznaki Honorowe za Zasługi dla Pożarnictwa Gminy Malczyce jednostce OSP Wilczków oraz druhom Józefowi Jagielskiemu, Ryszardowi Biernatowi oraz Tadeuszowi Liborowi. Z kolei Rada Gminy Malczyce nadała jednostce OSP Wilczków tytuł „Zasłużony dla Malczyc i Gminy Malczyce".

(kb) fot. kb

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Należy im się za pracę a zwłaszcza za to lato bo roboty było w brud. Jak nie podpalacze to akcje na drogach i tak na okrągło. Zresztą to samo policja ma zwłaszcza w wakacje.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Ta kładka na Działkowej już raz w tym roku była naprawiana przez zaprzyjaźniona firmę pana burmistrz...
Trzaśniety bel " 20 groszy" czwarty z lewej.
VD Trzaskowski- Po.co metro w Warszawie?Przecież jest w Berlinie !!!!!.

Lokalne ogłoszenia drobne

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…

14.05.2020 06:33 wrote:

Wykonam usługi spawalnicze (płoty, bramy, schody ,konstrukcje stalowe, zabudowy, stoły itp.) Jestem mobilny więc prace mogę wykonać w ter…