Wznowienie linii przewozu osób z terenu gminy Udanin

Wznowienie linii przewozu osób z terenu gminy Udanin

24.09. 2018

Jak informuje Gmina Udanin, po wielu rozmowach i staraniach wójta Teresy Olkiewicz zostaną wznowione linie regularne przewozu osób na trasach:

- Udanin - Ujazd Górny - Środa Śląska, którą będzie obsługiwał przewoźnik Stefan Ślusarski, Transport Osobowo-Towarowy z Malczyc.

- Udanin - Strzegom obsługiwaną przez przewoźnika PKS Kamienna Góra, który musi pozyskać stosowne zezwolenie od Urzędu Marszałkowskiego.

- Transport publiczny do Środy Śląskiej i Strzegomia jest niezbędny dla mieszkańców Gminy Udanin. Myślę tutaj przede wszystkim o młodzieży dojeżdżającej do szkół ponadgimnazjalnych, osobach starszych, które częściej wymagają wizyt u lekarzy specjalistów oraz osobach pracujących – podkreśla  pani wójt.

(gu) fot. zdj. ilustracyjne / gu

Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tak tylko do wyborów, po wyborach zostanie rower i wrotki.

This comment was minimized by the moderator on the site

Śkp powinna się uczyć jeden autobus jeden kierowca skomunikowane 13 miejscowości każda z każdą. Brak pustych bezsensownych przejazdów widać że ktoś z doświadczeniem to zrobił, bardzo dobre posunięcie. Śkp odrobić lekcje i dowiedzieć się jak organizuje się transport, a nie tylko zerowanie na budżecie gminnym. Tłumaczenia burmistrza że inne gminy wydają 3 % budżetu na komunikację a on obecnie 1,5% to żadne tłumaczenie bo w innych gminach mamy...

Śkp powinna się uczyć jeden autobus jeden kierowca skomunikowane 13 miejscowości każda z każdą. Brak pustych bezsensownych przejazdów widać że ktoś z doświadczeniem to zrobił, bardzo dobre posunięcie. Śkp odrobić lekcje i dowiedzieć się jak organizuje się transport, a nie tylko zerowanie na budżecie gminnym. Tłumaczenia burmistrza że inne gminy wydają 3 % budżetu na komunikację a on obecnie 1,5% to żadne tłumaczenie bo w innych gminach mamy co 15 min autobus w każdym kierunku a tutaj obecnie do dalszych miejscowości tzn poza szczepanow co 2h i rzadziej czyli 6 razy mniej.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

bardzo dobry rozklad, teraz mozna dojechac do lekarza do Ujazdu, jedna firma nie chciala to druga lepsza pomogla

This comment was minimized by the moderator on the site

Zabrała Drogomiłowicom i Rożanie ,a wysłała do Ujazdu. Jak zwykle. O Strzegomiu i rozkładzie szkoda słów.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację