Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zagrali u siebie - rapowy koncert w Przedmościu

Zagrali u siebie - rapowy koncert w Przedmościu

18.09. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Gramy u siebie, to nazwa koncertu rapowego, który dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu osób został zorganizowany w Przedmościu w gminie Środa Śląska 13 września. 

Wydarzenie pod wspomnianą nazwą powstało dzięki Mateuszowi i Sebastianowi Wołkowskim założycielom zespołu Geny Zdolnego Śląska, którzy przylecieli z Anglii, w której  na co dzień mieszkają, do swojej małej ojczyzny, by wystąpić przed jej mieszkańcami i gośćmi.

Impreza nie przyciągnęła zbyt dużej ilości fanów rapu, być może w naszych skromnych progach ten styl muzyki nie rozpowszechnił się jeszcze na tyle mocno co disco polo. Dlatego właśnie sołtys wsi Przedmoście Sabina Wereszczyńska, mieszkańcy, organizacje oraz stowarzyszenie przygotowali piątkowy koncert, aby promować ten styl muzyki, wychodzić na wprost stereotypom, a przede wszystkim popularyzować młodych lokalnych artystów.

Kulminacją tego wieczoru był występ pełen pozytywnej energii chłopaków z zespołu Geny Zdolnego Śląska. Bracia Bolo i Mat zaśpiewali wiele ciekawych piosenek o różnorodnym przekazie. Chłopaki nie zapomnieli o ojczyźnie, rodzinie, przyjaciołach oraz kumplach.  Dedykowana specjalnie dla ich mamy piosenka urzekła publiczność. Podobnie emocjonujące  było odśpiewanie wspólnie z zawodnikiem specjalnie napisanej piosenki dla Klubu Skorpion Krępice. Słowa utworu podkreślały, że wszystkie zdobyte przez zawodników osiągnięcia są zasługą ich determinacji i ciężkiej pracy.

Pomimo niewielkiej frekwencji, sołtys wsi uważa imprezę za udaną i cieszy się z jej organizacji. - Zorganizowanie takiej uroczystości wymagało sporego nakładu pracy, dlatego też pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy społecznie, w sposób bezinteresowny angażowali się w przygotowanie koncertu. Dzięki okazanemu wsparciu udało się stworzyć niezapomnianą imprezę, którą mieszkańcy Przedmościa oraz przybyli goście, mam nadzieję, będą długo wspominać. Słowa podziękowania kieruję na ręce Genów Zdolnego Śląska - Mat i Bolo. Wielki Szacun i Wielkie Ogromne Dzięki... Bez Waszego wsparcia nie udałoby się to przedsięwzięcie. (…) Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że warto wychodzić poza stereotypowe działania, warto próbować czegoś nowego, nie bać się ! Wasz występ był świetnym show! Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy  – podkreśla Sabina Wereszczyńska. 

W koncercie wystąpili: DJ SHL, LIL OJ, BARTOLOMEO, PTYCHU DUCH, PSH INC, AZET & POGO, AVO RECORDS, ERWUES, GENY ZDOLNEGO ŚLĄSKA.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Pomimo frekwencji należy docenić starania organizatorów. Nigdy nie jest łatwo przecierać szlaki a tego typu Undergroundowe imprezy to jednak miejska domena. Życzymy powodzenia w organizacji kolejnych imprez!
PSH INC.
www.*******.com/pshinc71
www.facebook.com/pshinc71

This comment was minimized by the moderator on the site

Kick boxing TO SKORPION nie piłka nożna ?? Kubuś (chłopiec co z nimi zaśpiewał) nie jest piłkarzem. Proszę ten artykuł poprawić dla własnej renomy

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację