Wydrukuj tę stronę
Zatrzymano poszukiwanego przez sąd (raport policji)

Zatrzymano poszukiwanego przez sąd (raport policji)

12.12. 2018

W minionym tygodniu (od 3 do 9 grudnia) funkcjonariusze policji z powiatu średzkiego  interweniowali w sumie 115 razy. Parol drogowy został wysłany do 1 wypadku i 13 kolizji, zatrzymano również 2 kierujących pod wypływem alkoholu. Na gorącym uczynku zatrzymano 5 osób oraz 1 osobę poszukiwaną.

Oto niektóre z interwencji, których treść przekazała nam rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Nie posiadał uprawnień

3 grudnia o godzinie 18:55 policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie gminy Miękinia  61-letniego mieszkańca Wrocławia, który kierował samochodem marki Mercedes pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

Pijany jechał na rowerze

5 grudnia o godzinie 12:12 policjanci zatrzymali mężczyznę w wieku 52 lat, który kierował rowerem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem karnym i po czynnościach zwolniony. Zdarzenie to również miało miejsce na terenie gminy Miękinia.

Poszukiwany przez sąd
8 grudnia o godzinie 16:19 policjanci zatrzymali na terenie gminy Kostomłoty 34-letniego mieszkańca powiatu chrzanowkiego, który był poszukiwany przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego.

(kb) / fot. policja