Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Złote Jubileusze małżeństw w Gminie Udanin

Złote Jubileusze małżeństw w Gminie Udanin

05.10. 2019

Stworzenie długotrwałego i udanego związku małżeńskiego nie jest łatwe. Słyszy to każda młoda para, która decyduje się na ślub. Jednak istnieje wiele związków, które pokazują, że można przeżyć ze sobą wiele lat i z każdym rokiem kochać się jeszcze bardziej.

Właśnie dlatego złote gody, czyli 50. rocznica ślubu, to bardzo ważny i wzruszający moment dla całej rodziny, która świętuje wraz z parą małżonków.

Dziś w świetlicy w Udaninie zostały wręczone jubilatom Medale nadawane w uznaniu za długoletnią trwałość małżeństwa, która ma szczególną wartość nie tylko dla Waszych rodzin, lokalnej społeczności ale też dla całego narodu.

Złoty jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzą w tym roku Państwo, którzy zawarli małżeństwo w 1969 roku. W tym roku w Gminie Udanin aż 10 par świętowało Złoty Jubileusz:
Państwo Janina i Stanisław Dyksińscy
Państwo Stefania i Stanisław Dębiccy
Państwo Stanisława i Marian Stolarscy
Państwo Czesława i Stanisław Zaczyk
Państwo Janina i Michał Żołnierczyk
Państwo Teresa i Roman Furmaniuk
Państwo Krystyna i Ryszard Mielcarek
Państwo Krystyna i Józef Maciołek
Państwo Stanisława i Czesław Pupka
Państwo Ewa i Władysław Jaxa-Rożen

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał odznaczenia jubilatów medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a Wiceprzewodniczący Rady Gminy Udanin Bolesław Stachurski wręczył jubileuszowe dyplomy. Pary zostały obdarowane bukietami kwiatów oraz słodkim upominkiem.
Piosenkę - niespodziankę dla małżonków przygotowała Hania Pichowicz należąca do Zespołu Ludowego „Cicha Woda”. Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował Zespół „Cicha Woda” pod przewodnictwem Pani Grażyny Teleszko. Również wyjątkowe dekoracje zostały tworzone pod czujnym okiem Pani Grażyny, za co serdecznie dziękujemy. Wielkie podziękowania Wójt kieruje do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Udaninie Jana Podedwornego, za zorganizowanie jubileuszu.

Wszystkim dostojnym Jubilatom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz miłości na kolejne lata wspólnego życia.

Gmina Udanin / fot. gz

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Szacun dla Pana Wujta, tu się działa a nie bije pianę przed kamerami.
Viola czy inny Pan po porażce po co Ci komentarze przedstaw się i napisz co Cię boli ,a ukrywasz się...
To źle że ciśnie? Chyba dobrze bo widać efekty a i pracownicy jakoś nie narzekaja
no tak zapomniałem premier i minister rolnictwa to funfle adama ...

Lokalne ogłoszenia drobne

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…

14.05.2020 06:33 wrote:

Wykonam usługi spawalnicze (płoty, bramy, schody ,konstrukcje stalowe, zabudowy, stoły itp.) Jestem mobilny więc prace mogę wykonać w ter…

09.05.2020 07:52 wrote:

Interesują mnie do kupienia starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelana, Ceramika, Figurki, Szkło, kolorowe Szkło z PRL-u, Krysz…