10 tys. zł na wyposażenie malczyckiej podstawówki

wtorek, 07 sierpień 2018 16:08
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja „Szansa na Przyszłość”, działająca na terenie gminy Malczyce, otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Młody Dolny Śląsk.

Fundacji przyznano dotację w wysokości 10 000,00 zł na wykonanie zdania publicznego pn. „Skarby Dolnego Śląska inspiracją dla młodzieży" w okresie od 3.09.2018 r. do 28.09.2018 r.

Pozyskana kwota dofinansowania pozwoli na przeprowadzenie cyklu działań związanych z nadaniem szkole podstawowej im. „Skarbów Dolnego Śląska” oraz zakup elektrycznego ekranu projekcyjny, rzutnika i głośników.

Ponadto przewidziano organizację konkursu fotograficznego i na tematy Dolnego Śląska oraz spotkania z osobistościami z Dolnego Śląska.

 

(gmal) fot. pixabay

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 sierpień 2018 19:05

Komentarze  

Permalink 0 olo
A co z tymi skarbami? To jakieś logo zaporzyczone ze ŚŚ czy jakiś inne UFO nie pasujące do Malczyc!
2018-08-09 17:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Wronka
Pewnie zaraz padną słowa że czemu tylko 10 tysięcy przyznano a nie więcej. Trzeba się cieszyć każdym dofinansowaniem a jeśli komuś nie pasuje to proszę niech załatwi więcej. Mam nadzieję że sprzet będzie działał długo.
2018-08-07 18:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 alek
ojojoj ale sie wysilasz a i tak niezadowolenie w narodzie jest i będzie
2018-08-07 18:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 WRONKA
Niezadowolenie jest i większość tylko narzeka a skoro jest taka mądra to niech zrobi lepiej. Gmina zorganizuje jakieś wydarzenie to źle, coś zbudują też źle, ale jak są wybory to frekwencja śmiech na sali i przede wszystkim nie ma z kogo wybierać! Wiesz jak zrobić lepiej to pokaż a nie siejesz ferment.
2018-08-08 13:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież