10 tys. zł na wyposażenie malczyckiej podstawówki

wtorek, 07 sierpień 2018 16:08 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja „Szansa na Przyszłość”, działająca na terenie gminy Malczyce, otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Młody Dolny Śląsk.

Fundacji przyznano dotację w wysokości 10 000,00 zł na wykonanie zdania publicznego pn. „Skarby Dolnego Śląska inspiracją dla młodzieży" w okresie od 3.09.2018 r. do 28.09.2018 r.

Pozyskana kwota dofinansowania pozwoli na przeprowadzenie cyklu działań związanych z nadaniem szkole podstawowej im. „Skarbów Dolnego Śląska” oraz zakup elektrycznego ekranu projekcyjny, rzutnika i głośników.

Ponadto przewidziano organizację konkursu fotograficznego i na tematy Dolnego Śląska oraz spotkania z osobistościami z Dolnego Śląska.

 

(gmal) fot. pixabay

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 sierpień 2018 19:05

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

A co z tymi skarbami? To jakieś logo zaporzyczone ze ŚŚ czy jakiś inne UFO nie pasujące do Malczyc!

This comment was minimized by the moderator on the site

Pewnie zaraz padną słowa że czemu tylko 10 tysięcy przyznano a nie więcej. Trzeba się cieszyć każdym dofinansowaniem a jeśli komuś nie pasuje to proszę niech załatwi więcej. Mam nadzieję że sprzet będzie działał długo.

This comment was minimized by the moderator on the site

ojojoj ale sie wysilasz a i tak niezadowolenie w narodzie jest i będzie

This comment was minimized by the moderator on the site

Niezadowolenie jest i większość tylko narzeka a skoro jest taka mądra to niech zrobi lepiej. Gmina zorganizuje jakieś wydarzenie to źle, coś zbudują też źle, ale jak są wybory to frekwencja śmiech na sali i przede wszystkim nie ma z kogo wybierać! Wiesz jak zrobić lepiej to pokaż a nie siejesz ferment.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację