15 lipca dniem bez telefonu komórkowego

niedziela, 15 lipiec 2018 12:10 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dzisiejszych czasach gdy smartphone odgrywają w naszym życiu główną rolę, zastępując m.in. aparat fotograficzny czy konsolę gier, rozstanie się z nim na 24 godziny może okazać się nie lada wyzwaniem.

 

Kiedy kilka lat temu "wymyślono" Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego na pewno nie przewidziano faktu, że dziś uzależnienie od niego jest tak samo silne, jak alkoholowe czy nikotynowe. A pozostawienie go na kilka godzin w domu graniczy z cudem.

Ten dzień obchodzony jest w celu przypomnienia, że istnieje możliwość spędzenia wolnego czasu w inny sposób. A więc pytanie jest jedno i zasadnicze: WYTRZYMACIE?  

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 22:52

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież