17 i 16-latka przyłapane na kradzieży w sklepie

środa, 03 kwiecień 2019 15:51 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzcy policjanci zatrzymali dwie młode kobiety, które z półek sklepowych zabrały kosmetyki oraz artykuły chemiczne o łącznej wartości ponad 1000 zł.

- Wczoraj po południu dwie młode kobiety zostały ujęte przez pracownice oraz ochronę jednego ze sklepów na terenie Środy Śląskiej, kiedy próbowały oddalić się ze skradzionymi kosmetykami i artykułami chemicznymi. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, iż sprawczyniami są młode mieszkanki powiatu średzkiego w wieku 17 i 16 lat - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Nastolatki zabierały z półek produkty różnych marek, które chowały w torbie należącej do jednej z nich, a następnie minęły linię kas nie płacąc za towar. Przy młodych kobietach znaleziono 24 produkty różnych marek na łączną kwotę blisko 1100 złotych.

- W związku z popełnionym czynem obie panie zostały doprowadzone do komendy. Policjanci przedstawili starszej kobiecie zarzut kradzieży mienia. Natomiast nieletnią zajmie się sąd rodzinny - dodaje policjantka.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) / fot. KPP

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Naoglądały się aktorek i modelek w reklamach i zachlało się luksusu, finansów brak to przyszło na kradzież. Nowy lepszy świat.

This comment was minimized by the moderator on the site

co z nich wyrośnie? tragedia jakaś z tymi dziewczynami , najlepsza kara czyn społeczny przez rok! może dowiedzą się co to jest praca

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację