20 lat współpracy gmin Kostomłoty - Sierentz (relacja wideo)

sobota, 01 czerwiec 2019 11:16 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

31 maja w Kostomłotach odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Kostomłoty i Rady Gminy Sierentz (Francja), z okazji 20-letniej współpracy tych samorządów.

Prezentujemy pełny zapis z wydarzenia.

(red) / fot. kb

Ostatnio zmieniany sobota, 01 czerwiec 2019 11:20

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jaskułę rozumiem, a Stankiewicz z jaki paki, to że trzepał całą gminą przez tyle lat, i wszystkich miał za nic, tego nie rozumiem, nic dziwnego Mariusz że przegrałeś wybory, nie trzymaj z komunistami, już były wójt udzielił ci poparcia, dlatego poległeś, ludzie pamiętają komunę. Dobrze że na Jaśkę głosowałem, oj jak dobrze, wahałem się,, ale teraz nie żałuję, żałują tylko pracownicy gminy, zaczęli pracować! a ty byś powielił to co...

Jaskułę rozumiem, a Stankiewicz z jaki paki, to że trzepał całą gminą przez tyle lat, i wszystkich miał za nic, tego nie rozumiem, nic dziwnego Mariusz że przegrałeś wybory, nie trzymaj z komunistami, już były wójt udzielił ci poparcia, dlatego poległeś, ludzie pamiętają komunę. Dobrze że na Jaśkę głosowałem, oj jak dobrze, wahałem się,, ale teraz nie żałuję, żałują tylko pracownicy gminy, zaczęli pracować! a ty byś powielił to co poprzednik, a wiesz co robił ? nic nie robił, dobrze że Jaskóła zaczął projekty, winnym razie przez kadencję poprzednika można było by gminę zamknąć z powodu nierobienia niczego, cisza, cisza, i tylko cisza.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Niech mi ktoś powie, jakie płyną korzyści z takiej współpracy, kiedyś przysłali tira cuchów używanych, trochę półek, i tyle o czym mi wiadomo, a to że wydajemy z naszych podatków pieniądze na przywitanie, potem na wycieczkę na odwiedziny to też mi wiadomo, ale zadam jeszcze raz to samo pytanie, jakie korzyści wynikają z tej WSPÓŁPRACY ?

This comment was minimized by the moderator on the site

a u Was, tam w Kostomłotach to nikt nie organizuje koncertów, bo taka nuda na Waszych sesjach

This comment was minimized by the moderator on the site

Hehe u nas to kabarety w Gminie

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację