23-latka z naszego powiatu potrzebuje pomocy!

czwartek, 18 październik 2018 21:07 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeśli możesz i chcesz, to prosimy pomóż! 23-letnia Sabina potrzebuje przeszczepu szpiku, pochodzi z miejscowości Różana w gminie Udanin.

Jak informuje jej siostra, pierwsza akcja rejestracji dawców odbędzie się w Budziszowie Wielkim 28 października w szkole podstawowej, o terminie następnych powiadomimy - pomożecie?

Nie bójcie się pomóc, to nie boli!

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 październik 2018 21:33

Komentarze  

Permalink +5 Dorota
strasznie to smutne , taka młoda osoba jak będę mogla pomogę - pozdrawiam!
2018-10-18 23:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Aneta
Pomożesz,bo możesz ;-) masz to w genach. Pomagajmy. To nas nie kosztuje a Naszej Sabinie może pomóc. Dziękujemy. :roll:
2018-10-18 23:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież