28-latka odpowie za przywłaszczenie mienia

wtorek, 02 październik 2018 13:51
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Znalazła telefon komórkowy na przystanku. Zamiast odnieść do najbliższej jednostki policji postanowiła go używać...

- Średzcy policjanci w wyniku realizacji sprawy operacyjnej ustalili, że 28-letnia mieszkanka gminy Miękinia może użytkować telefon komórkowy, którego kradzież została zgłoszona niespełna dwa miesiące wcześniej - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania kobiety zabezpieczyli telefon komórkowy, który sprawdzili w systemie policyjnym. Okazało się, że figurował jako utracony.

- 28-latka wyjaśniła, że telefon znalazła na jednym z przystanków i postanowiła go użytkować. Na podstawie zgromadzonego materiału policjanci przedstawili kobiecie zarzut przywłaszczenia mienia o wartości 1200 zł - dodaje policjantka i podkreśla, że czyn ten zagrożony jest karą do jednego roku pozbawienia wolności.

(rol) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 02 październik 2018 13:58

Komentarze  

Permalink +2 Agniesszka
A w obecnych czasach tak trudno oddać coś znalezionego???
2018-10-03 11:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 no
ha ha ha a ile ten telefon może być warty -chyba złoty nie był ??
2018-10-02 14:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 naprawde
rok odsiadki za znalezione ? o matko co za świat
2018-10-02 13:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Kamka
Znalazła to jej trza pilnować swoich rzeczy znalezione nie kradzione
2018-10-02 15:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 zguba
ba! nawet płacą znaleźnie :P
2018-10-02 15:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież