50 lat razem! Jubileusz Państwa Niżyńskich

czwartek, 10 styczeń 2019 13:47 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

50-lecie małżeństwa, to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla Jubilatów, ale także dla rodziny,  przyjaciół i znajomych.

Taki właśnie szczególny jubileusz obchodzili w ub. roku Państwo Irena i Jan Niżyńscy z Przedmościa.

26.10.2018 r. w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej Jubilaci spotkali się z najbliższymi, pracownikami USC i przedstawicielami władz gminy Środa Śląska, by wspólnie uczcić Złote Gody małżeńskie.

Małżonkom wręczono odznaczenia od prezydenta RP, pamiątkowe dyplomy, upominki oraz kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznego toastu.

Szanownym Jubilatom życzymy dużo zdrowia i jeszcze wielu wspólnych lat, na często niełatwej drodze życia!

(red) / fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież