Amerykańskie wojsko "zgubiło" amunicję na autostradzie

poniedziałek, 15 październik 2018 11:28 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas przejazdu autostradą A4, nieopodal węzła Kostomłoty (na 128 km), w kierunku Wrocławia, z jednej z ciężarówek kolumny wojsk amerykańskich spadło 5 skrzyni z amunicją.

- Kolumna natychmiast się zatrzymała, ładunek wybuchowy został zabezpieczony. Na miejscu działania prowadziła policja. Na obecną chwilę kolumna zjechała z autostrady, a dalsze czynności zostaną przejęte przez żandarmerię wojskową  – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 październik 2018 11:46

Komentarze  

Permalink 0 Zi
Nam Amerykanie nie są potrzebni w Polsce rocznie ich zabawa nas będzie kosztować 4 miliardy zł bogaty kraj mamy zamiast rynek zbyt mieć w Rosji to go zniszczyli ciekawe ile będzie nas kosztować ich gaz gdzie mamy pod nosem sąsiada z bogatym z łożem nawet Niemcy się wypieli na gaz z Ameryki i trzymają sztame gdzie taniej gdzie mają rynek zbytu tylko nie Polsce
2018-10-20 07:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Paweł
Ojtam ludzie ze wschodu i zachodu gubią coś po drodze ;-)
2018-10-15 20:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 strach się bać
No to jesteśmy bezpieczni. ;-)
2018-10-15 18:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 glowawmur
A mogli sprzedać.
2018-10-15 12:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 romek
broją chłopaki ;-) jak nie kolizja czy wypadek to takie coś :P
2018-10-15 11:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież