Auto w rowie - kierowca został pouczony

wtorek, 10 lipiec 2018 19:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do zdarzenia doszło dziś w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Środą Śląską, a Komornikami. 

 

Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co w konsekwencji skutkowało utratą panowania nad pojazdem.

- Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl. nie otrzymali zgłoszenia, ale patrol policji drogowej zauważył kierowcę, którego samochód znajdował się w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca opuścił samochód samodzielnie. Nie wymagał pierwszej pomocy. Został pouczony przez policjantów - informuje mł. asp. Weronika Paczkowska-Marcińczyk ze średzkiej komendy policji.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany środa, 11 lipiec 2018 17:53

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież