Auto w rowie koło Proszkowa

wtorek, 07 sierpień 2018 17:05 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informowaliśmy wczoraj, o godzinie 13:22 na drodze krajowej nr 94 (na zakręcie w pobliżu miejscowości Proszków) samochód osobowy wjechał do rowu.

Dziś już wiemy, że zdarzenie to zakwalifikowano jako kolizję drogową i nie było osób poszkodowanych.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda  stracił panowanie nad pojazdem na łuki drogi, w skutek czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący jechał sam - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. czytelniczka

Proponowane artykuły:

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Hahaha jak jeżdżę zaraz za sroda w strone Lubina w miejscach oznaczonych jako teren zabudowany prawidlowo 50km/h to nawet ciężarówki i nowsze traktory mnie wyprzedzaja.

This comment was minimized by the moderator on the site

Tak ale Ty dojedziesz cała i bezpiecznie a takie orły lądują w rowach i tworzą się korki na kilka km. Ludziom naprawdę brak rozsądku co dobitnie pokazuje sytuacja zwłaszcza na A4 gdzie codziennie niemal w tym samym miejscu są wypadki! Czy my jako naród naprawdę nie potrafimy się zachowac na drodze?

This comment was minimized by the moderator on the site

jak zwykle niedostosowanie prędkości, ale tym razem raczej nie do warunków panujących na drodze ??

This comment was minimized by the moderator on the site

Czyli krótko mówiąc za szybko jechane i w efekcie w rów wyrąbane Jak w Polsce jest lepsza pogoda to kierowcom zaraz odwala i mamy efekty w postaci aut w rowach. Ewentualnie druga opcja to zmęczenie i chwilowy brak koncentracji. A wystarczy jeździć wolniej i wszystko będzie dobrze.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację