Auto w rowie koło Proszkowa

wtorek, 07 sierpień 2018 17:05
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informowaliśmy wczoraj, o godzinie 13:22 na drodze krajowej nr 94 (na zakręcie w pobliżu miejscowości Proszków) samochód osobowy wjechał do rowu.

Dziś już wiemy, że zdarzenie to zakwalifikowano jako kolizję drogową i nie było osób poszkodowanych.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda  stracił panowanie nad pojazdem na łuki drogi, w skutek czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący jechał sam - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. czytelniczka

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Danuta
Hahaha jak jeżdżę zaraz za sroda w strone Lubina w miejscach oznaczonych jako teren zabudowany prawidlowo 50km/h to nawet ciężarówki i nowsze traktory mnie wyprzedzaja.
2018-08-07 22:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Mirosław
Tak ale Ty dojedziesz cała i bezpiecznie a takie orły lądują w rowach i tworzą się korki na kilka km. Ludziom naprawdę brak rozsądku co dobitnie pokazuje sytuacja zwłaszcza na A4 gdzie codziennie niemal w tym samym miejscu są wypadki! Czy my jako naród naprawdę nie potrafimy się zachowac na drodze?
2018-08-08 13:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 no
jak zwykle niedostosowanie prędkości, ale tym razem raczej nie do warunków panujących na drodze ??
2018-08-07 18:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wizaż
Czyli krótko mówiąc za szybko jechane i w efekcie w rów wyrąbane :P Jak w Polsce jest lepsza pogoda to kierowcom zaraz odwala i mamy efekty w postaci aut w rowach. Ewentualnie druga opcja to zmęczenie i chwilowy brak koncentracji. A wystarczy jeździć wolniej i wszystko będzie dobrze.
2018-08-07 18:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież