Awaria! Może brakować wody w trzech miejscowościach

poniedziałek, 07 styczeń 2019 13:07 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś (7 stycznia) z powodu awarii sieci wodociągowej, do godziny 16:00, mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w miejscowościach: Bukówek, Wrocisławice i Pęczków.

Za zaistniałe niedogodności przepraszamy

Średzka Woda Sp. z o.o.

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 1234
Szkoda tylko, że Średzka Woda pożal się Boże nie napisze, że wody nie będzie przez cały tydzień!!!!!!!
2019-01-10 08:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież