Awaria sieci wodociągowej! Nie będzie wody w Środzie Śląskiej

poniedziałek, 26 marzec 2018 18:09 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Właśnie trwają prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej w Środzie Śląskiej należącej do spółki "Średzka Woda".

 

W związku z tym nie będzie wody - od skrzyżowania ul. Daszyńskiego z ul. Strzelecką oraz ul. Strzeleckiej z ul. Kolejową.

Usuwanie awarii będzie trwało kilka godzin. Przewidywany czas zakończenia prac - ok. godziny 21.

(red)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:16

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież