Awaria sieci wodociągowej w Malczycach

wtorek, 14 sierpień 2018 10:35 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Malczyckie Usługi Komunalne informują, że dzisiaj tj. 14.08.2018 r., z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody.

Bez wody pozostaną mieszkańcy całej miejscowości Malczyce – od godz. 9:00 do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy.

(muk)

Ostatnio zmieniany wtorek, 14 sierpień 2018 10:38

Komentarze  

Permalink 0 Jurek
No to nieciekawie mieszkańcy Malczyc mieli w dniu dzisiejszym. Nie dość że upały to wody brak. Oby to chwilowa awaria i łatwa do usunięcia. Może czas sprawdzić stan sieci wodociągowej żeby uniknąć takich niespodzianek na przyszłość.
2018-08-14 20:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 EEE
sprawdzać można a i tak awaria może wystąpić wszystko- się kiedyś psuje. Proste
2018-08-14 21:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież