"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Bezpieczna przystań średzkich harcerzy

środa, 05 grudzień 2018 12:18
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym Prawu Harcerskiemu” –  tak ślubowali dumnie noszący harcerskie mundury młodzi ludzie, którzy chętnie niosą pomoc potrzebujących. Tym razem sami byli w potrzebie - brakowało im dogodnego miejsca na zbiórki.

 

Pomocna dłoń

Jak dotąd harcerze spotykali się w budynku przy ul. Białoskórniczej, a ich biuro znajdowało się przy ul. Kilińskiego. Burmistrz Środy Śląskiej - Adam Ruciński dostrzegając potrzebę pomocy zuchom i harcerzom w sprawie dogodnego miejsca zbiórek i samego hufca, zaproponował nową lokalizację. Mieści się ona w nowo wybudowanym budynku przy średzkim targowisku. Obiekt ten powstał w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020 ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Pełni on bowiem od 17 listopada br. podwójne zadanie – zarówno biuro hufca, jak i samą harcówkę.

Bezpieczna przystań

Dzieci i młodzież zrzeszona w Związku Harcerstwa Polskiego otrzymała zapewnienie od włodarza, iż docelowo przewidziane jest dla nich miejsce w tworzonym przez Gminę Środa Śląska Centrum NGO, które ma zrzeszać wszystkie organizacje pozarządowe. Będzie to budynek przy ulicy Konstytucji 3 maja obok Stadionu Miejskiego.
Druhny i druhowie – czuwaj!

(um) / fot. Hufiec ZHP w Środzie Śląskiej

Ostatnio zmieniany środa, 05 grudzień 2018 12:28

Komentarze  

Permalink 0 nic nie pisze
a kiedy NGO powstanie?
2018-12-05 20:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież