Bezpłatny przegląd świateł w Stacji Kontroli Pojazdów w Ciechowie

piątek, 23 listopad 2018 12:20 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą sobotę, tj. 24 listopada br., kierowcy, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu,

będą mogli zrobić bezpłatny przegląd świateł w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Ciechowie, która zgłosiła swój udział w kampanii promującej sprawne, prawidłowo wyregulowane światła.

Podczas trwania działań przez cztery kolejne soboty począwszy od jutra, tj. w dniach 24.11, 1.12, 8.12 oraz 15.12.2018 r. odbędą się ogólnopolskie „dni otwarte” na stacjach diagnostycznych posiadających patronat Instytutu Transportu Samochodowego i Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, na których kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić oświetlenie w swoich pojazdach.

Na terenie powiatu średzkiego w kampanii uczestniczy PPU AUTOPOL SERVICE SP Z O.O. OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW z Ciechowa, mieszcząca się przy ul. Średzkiej 30.

W ramach kampanii użytkownicy aplikacji Yanosik uzyskają informację o najbliższej stacji biorącej udział w kampanii. Dokładny wykaz punktów umożliwiających bezpłatne badania znajduje się na stronie: http://yanosik.pl/dobre-swiatla/

Ponadto, średzcy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego podczas codziennej służby będą prowadzili działania kontrolno-prewencyjne, podczas których zwracać będą szczególną uwagę na światła pojazdu.

Przypominamy, że w okresie jesienno-zimowym, gdy widoczność jest utrudniona nawet w ciągu dnia, prawidłowe oświetlenie pojazdów nabiera szczególnego znaczenia.

Nie odsuwaj wizyty w stacji kontroli pojazdów na później, sprawdź swoje światła już w najbliższą sobotę.

Więcej informacji TUTAJ

(ms) / fot. policja

Proponowane artykuły:

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Yanosik łądnie pewnie poprowadzi, w zeszłym roku ta akcja fajnie wyszłą

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację