Bezpłatny przegląd świateł w Stacji Kontroli Pojazdów w Ciechowie

piątek, 23 listopad 2018 12:20
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą sobotę, tj. 24 listopada br., kierowcy, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu,

będą mogli zrobić bezpłatny przegląd świateł w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Ciechowie, która zgłosiła swój udział w kampanii promującej sprawne, prawidłowo wyregulowane światła.

Podczas trwania działań przez cztery kolejne soboty począwszy od jutra, tj. w dniach 24.11, 1.12, 8.12 oraz 15.12.2018 r. odbędą się ogólnopolskie „dni otwarte” na stacjach diagnostycznych posiadających patronat Instytutu Transportu Samochodowego i Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, na których kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić oświetlenie w swoich pojazdach.

Na terenie powiatu średzkiego w kampanii uczestniczy PPU AUTOPOL SERVICE SP Z O.O. OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW z Ciechowa, mieszcząca się przy ul. Średzkiej 30.

W ramach kampanii użytkownicy aplikacji Yanosik uzyskają informację o najbliższej stacji biorącej udział w kampanii. Dokładny wykaz punktów umożliwiających bezpłatne badania znajduje się na stronie: http://yanosik.pl/dobre-swiatla/

Ponadto, średzcy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego podczas codziennej służby będą prowadzili działania kontrolno-prewencyjne, podczas których zwracać będą szczególną uwagę na światła pojazdu.

Przypominamy, że w okresie jesienno-zimowym, gdy widoczność jest utrudniona nawet w ciągu dnia, prawidłowe oświetlenie pojazdów nabiera szczególnego znaczenia.

Nie odsuwaj wizyty w stacji kontroli pojazdów na później, sprawdź swoje światła już w najbliższą sobotę.

Więcej informacji TUTAJ

(ms) / fot. policja

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 wnuczek
Yanosik łądnie pewnie poprowadzi, w zeszłym roku ta akcja fajnie wyszłą
2018-11-23 21:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież