Bike Maraton i szosowy klasyk w Miękini coraz bliżej

wtorek, 27 marzec 2018 14:06 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wiosna już zagościła na dobre, pora zatem rozpocząć kolejną przygodę z rowerem. 14-15 kwietnia - zapraszam Wszystkich pasjonatów dwóch kółek do Miękini, gdzie rozegrany zostanie pierwszy start w tym sezonie BIKE MARATON 2018.

 

W ubiegłych roku przybyliście do nas bardzo licznie. Na starcie w Miękini stanęła największa liczba zawodników spośród wszystkich edycji BIKE MARATONU 2017. Było fantastycznie i za to Wam serdecznie dziękuję.

W tym roku przygotowujemy imprezę dwudniową. 14 kwietnia pierwszy start BIKE MARATON 2018, natomiast 15 kwietnia zapraszam Was na Szosowy Klasyk w Miękini, który ponownie wraca do naszej gminy. Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak, że 14-15 kwietnia cała gmina będzie do Waszej dyspozycji.

Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień dostarczył Wam niezapomnianych wrażeń. W Miękini czekają na Was trasy, o zróżnicowanej trudności. Obiecuję jeszcze więcej, niż w ubiegłym roku, atrakcji artystycznych i tych przygotowanych dla najmłodszych.

Chciałbym, aby te dwa dni stały się prawdziwym Świętem Sportu Rowerowego w naszej gminie. Życzę wszystkim miło spędzonych chwil w Miękini, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku.

14-15 kwietnia spotykamy się na starcie w Miękini. Liczę na Was.

Jan Marian Grzegorczyn
wójt gminy Miękinia

bm B1 miekinia

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 11:00

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież