"Bóg, Honor i Ojczyzna”. Patriotyczny koncert w Malczycach

sobota, 17 listopad 2018 19:56
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczorajszy wieczór w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury im. Stanisława Władysława Reymonta w Malczycach, wywołał u wielu historyczne wspomnienia za sprawą zespołu „Kresowiacy”.

Na patriotycznym koncercie „Bóg, Honor i Ojczyzna” frekwencja dopisała. Na wspólne śpiewanie pieśni przybyły m.in. władze samorządowe gminy, członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Malczyc i okolic oraz wielu nauczycieli.  

„Kresowiacy”  zaprezentowali pieśni patriotyczne, legionowe i ludowe, a utwór "Przybyli ułani pod okienko" w ich wykonaniu zaskoczył wielu odbiorców. 

(kb) / fot. (kb)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 powiatowy
no widze ze teraz Malczyce na poziomie jak nową salę mają gratulacje
2018-11-17 20:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież