Burmistrz o pracownikach i mieszkaniach jako warunkach rozwoju biznesu

środa, 12 grudzień 2018 11:36 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2018 20:29

Komentarze  

Permalink +8 K2-7500
Pieprzenie, o pieprzeniu, najpierw niech strefa płaci normalnie, a nie zawiązali zmowę wynagrodzeniową, i tłoczą z naszego kraju gotówkę pełnymi wagonami, a naszym radnym, burmistrzowi, to tylko podatki w głowie, rzucą im ochłapy, i nic więcej, i tak z kraju niepodległego, stajemy się krajem podległym. A farmazony burmistrza, to są farmazony gryzipiórka, tylko akurat ten to ma pióra jak PAW. Niemka powiedziała będziemy konkurencją dla Chin, Indii, zgadza się,, wybili nasz mały, większy biznes, zagonili ludzi do fabryk, i tak Polska i tylko Polska, staje się konkurencją dla krajów trzecich, i to wszystko pod okiem naszych rządzących. Stalin powiedział, naród pijany naród poddany, odpowiednik dla nas to, naród zapracowany, to naród zmęczony, apatyczny.
2018-12-13 11:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 JA
pracownicy sie znajdą i to polacy rodacy tylko niech pracodawcy zaczną płacić godnie bedzie dobra płaca to polak wróci do kraju tyle w temacie
2018-12-12 20:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 już widać efekty kam
Dobrze, że konkurencja w wyborach jako jeden z priorytetów miała rozwój mieszkalnictwa. Najważniejsze, żeby gmina się rozwijała. Proponuję spotkać się z panem Krasuckim, bo z tego co wiem, to on ma konkretne pomysły na rozwój budownictwa mieszkaniowego, albo chociaż odnaleźć materiały wyborcze, tam było dużo na ten temat.
2018-12-12 17:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież