Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konkurs

poniedziałek, 19 marzec 2018 11:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej.

 

Więcej informacji TUTAJ (pdf)

 

--- OGŁOSZENIE URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ ---{jcomments off}

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 21:01

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież