Burze z gradem - ostrzeżenie meteorologiczne

środa, 09 maj 2018 16:02 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ostrzega, że dzisiaj w dzień i wieczorem mogą wystąpić na naszym terenie burze.

 

Przewidywane opady deszczu do 30 mm, wiatr w porywach do 80 km/h i lokalnie grad.

(rol) fot. mpr

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież