Casting dla utalentowanych w Kostomłotach

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 12:21 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tańczysz? Recytujesz? Masz kabaret, zespół? Śpiewasz? Grasz?... - Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Masz talent sceniczny? Przyjdź do Gminnego Ośrodka Kultury w Kostomłotach 12.10.2018 r. o godz. 16:00 i weź udział w castingu.

- Konkurs "Mam talent" adresowany jest do wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, dla amatorów i zawodowców - informują organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10.10. 2018 r. Szczegóły dostępne są w regulaminie - link poniżej, kontakt telefoniczny pod nr 71 317 01 12.

(rol) fot. zdj. ilustracyjne

 Pliki do pobrania

Komentarze  

Permalink 0 uwaga
Hmmm trochę to dziwne żeby amatorzy spotkali się profesjonalistami... chyba że będzie jakiś podział dla wyrównania szans......
2018-09-17 18:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież