Casting w Kostomłotach dla młodych utalentowanych

niedziela, 14 październik 2018 16:54 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

12 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach odbyły się eliminacje w konkursie „Mam talent”. 

W tegorocznej edycji przewidzi śpiew, dwóch z dwunastu uczestników połączy śpiewanie z grą na instrumentach.

Na piątkowym castingu młodym wykonawcom towarzyszył potężny stres, jednak wielu z nich pokonywało go po pierwszej zwrotce  utworu.

Z uczestnikami zobaczymy się już prawdopodobnie w listopadzie, na pierwszej edycji „Mam Talent” w Kostomłotach.  

(kb) fot. kb

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież