Chcesz być zuchem lub harcerzem? ZHP zaprasza!

piątek, 26 styczeń 2018 12:10 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzki hufiec Związku Harcerstwa Polskiego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zbiórkach Próbnej Gromady Zuchowej "Dzielne Smerfy" i Próbnej Średzkiej Drużyny Harcerskiej "Czarne stopy".

 

Zbiórki odbywają się w godz. 17.30-19.00 przy ul. Bałoskórniczej 1 w Środzie Śląskiej - dla zuchów w środy, natomiast dla harcerzy w poniedziałki.

Polecamy! Szczegóły poniżej.

(rol)

 

smerfy

stopy

Ostatnio zmieniany sobota, 10 marzec 2018 15:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież