Chcesz być zuchem lub harcerzem? ZHP zaprasza!

piątek, 26 styczeń 2018 12:10
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzki hufiec Związku Harcerstwa Polskiego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zbiórkach Próbnej Gromady Zuchowej "Dzielne Smerfy" i Próbnej Średzkiej Drużyny Harcerskiej "Czarne stopy".

 

Zbiórki odbywają się w godz. 17.30-19.00 przy ul. Bałoskórniczej 1 w Środzie Śląskiej - dla zuchów w środy, natomiast dla harcerzy w poniedziałki.

Polecamy! Szczegóły poniżej.

(rol)

 

smerfy

stopy

Ostatnio zmieniany sobota, 10 marzec 2018 15:43

Artykuły powiązane

  • Harcerska Kampania Bohater

    Harcerze 4 Miękińskiego Szczepu Harcerskiego „Ha2o” chcąc zdobyć imię Szarych Szeregów, od roku prowadzą Kampanię Bohater.

  • Harcerze przesyłają pozdrowienia z Gdańska

    Harcerze z 3. Malczyckiego Szczepu Harcerskiego "Ogień" reprezentują Hufiec ZHP Środa Śląska na zlocie w Gdańsku zorganizowanym w tym roku z okazji 100. rocznicy powstania ZHP.

  • Harcerze uczcili Powstanie Warszawskie

    Wczoraj odwiedziliśmy zuchów i harcerzy z 4 Miękińskiego Szczepu Harcerskiego Ha2o, którzy postanowili upamiętnić wybuch Powstania Warszawskiego. 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież