Chcesz przejść metamorfozę? Zapisy trwają

środa, 14 marzec 2018 08:53 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeszcze do 22 marca kobiety z powiatu średzkiego mogą przesyłać swoje zgłoszenia do drugiej już edycji projektu „Kobiety dla kobiet”. Na trzy finalistki czeka nie tylko niesamowita przygoda, ale i ciekawe upominki.

 

Kiedy przygotowywano pierwszą edycję projektu jego organizatorki: Anna Gleń, Magdalena Sznajder, Magdalena Fuskas Petryk, Renata Wierzba i Aleksandra Dutko nie spodziewały się tak dużego zainteresowania. A efekty metamorfozy, której wówczas poddane zostały trzy kobiety z powiatu średzkiego, były dla każdej z uczestniczek niesamowitym przeżyciem, które wpłynęło, jak mówią ówczesne finalistki, na ich życie i samopoczucie.

W tym roku kolejne trzy kobiety mają szansę na niesamowitą przygodę, odkrycie nowej siebie, spotkanie wspaniałych i przedsiębiorczych kobiet, które pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie umiejętnego doboru ubioru, odpowiedniego makijażu czy odpowiedniej pielęgnacji naszej cery.

- Celem projektu jest przeprowadzenie sesji zdjęciowej, ukazującej metamorfozy uczestniczek projektu, jak również promocja projektu „Kobiety dla Kobiet” oraz pokazania naturalnego piękna kobiet – informują organizatorki.

W tym roku projekt został objęty honorowym patronatem gminy Środa Śląska i burmistrza Adama Rucińskiego.

- Wyrażam swoją akceptację i pełne wsparcie dla przedstawionej inicjatywy II edycji Programu „Kobiety dla Kobiet” jako ciekawego i potrzebnego przedsięwzięcia mającego istotny pozytywny wpływ na rzecz kobiet, a także promocję gminy Środa Śląska – czytamy w piśmie przesłanym przez włodarza  gminy Środa Śląska.

Nabór trwa

Druga już edycja projektu wystartowała 8 marca. Zapisy potrwają jeszcze przez ponad tydzień, do 22 marca.

- Napisz nam 5 poztywnych swoich cech. Masz ładny uśmiech, piekne włosy? uwodzicielskie spojrzenie? świetnie tańczysz, śpiewasz i jesteś mistrzem w zmienianiu opon na czas? A może jesteś ciepła, rodzinna, pozytywna i wspaniale gotujesz? Chcemy to usłyszeć! Bo najtrudniej jest mówić dobrze o sobie!!! Potrzebujemy jeszcze twojego zdjęcia i kilku informacji ale o tym doczytasz w regulaminie – zachęcają organizatorki.

Szersze informacje na temat projektu znajdziesz na fan page'u projektu na fb TUTAJ

Szczegółowy regulamin znajdziesz - TUTAJ.

(isz)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:04

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież