Coś tu śmierdzi? Wójt gminy Malczyce zabiera głos

czwartek, 17 maj 2018 15:35 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ostatnio w gminie Malczyce pojawia się coraz więcej skarg grupy mieszkańców, których zadaniem źle przeprowadzone są inwestycje związane z przebudową oczyszczalni ścieków.

 

Do zarzutów odniósł się wójt Piotr Frankowski, który złożył oficjalne wyjaśnienie na jednym z portali społecznościowych: (…)” Rozumiem że próbujecie w możliwy wam sposób swoją aktywność wpisać w kalendarz wyborczy. Ale czy to jest aby słuszne działanie żeby w ramach kampanii wyborczej szkodzić interesom własnej gminy? Czy uważacie, że pisząc donosy (WIOŚ, NFZ, Gazeta Polska, Wody Polskie) na różne instytucje gminne przysłużycie się interesom Gminy Malczyce. Jesteście radnymi Gminy Malczyce i służycie interesom mieszkańców tej właśnie społeczności. Za co również otrzymujecie wynagrodzenie. Jak możecie porównywać kluczową inwestycję przebudowy oczyszczalni ścieków, strategiczną dla gminy i odkładaną przez lata do ,,śmieciowej’’?

Piotr Frankowski zachęca do rozmowy i porozumienia: (..)”Zamiast donosić do różnych urzędów, zapraszam Was do merytorycznej dyskusji na temat przyszłości Gminy i poszczególnych jej jednostek i spółek w ramach funkcjonowania Rady Gminy i poszczególnych komisji stałych RG, a nie politycznej prasy i urzędów kontroli.”

(kb) fot. Facebook ŹRÓDŁO

32645975 1687320164666848 5042736804634034176 n

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:30

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież