Czas przyjemności i rozrywki czyli Dzień Kobiet w Budziszowie

środa, 13 marzec 2019 18:58 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Aktywność społeczeństwa jest przejawem dobrej atmosfery panującej w środowisku wiejskim, dlatego też cieszy i zasługuje na docenienie.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane z inicjatywy nowego sołtysa Budziszowa pana Tomasza Janiec oraz rady sołeckiej, to wydarzenie wspierające lokalną kulturę i aktywność społeczną nowo wybranych przedstawicieli miejscowości.

Wspólne biesiadowanie to możliwość spotkania się z drugim człowiekiem, szczególnie dla osób, które są samotne na co dzień oraz kultywowanie tradycji ludowych poprzez muzykę ludową i biesiadną, którą profesjonalnie wykonuje Kapela Kostomłocianie.

Dla wszystkich Pań, które spotkały się 9 marca na wspólnym świętowaniu był to czas przyjemności i rozrywki przy muzyce oraz wspólnym śpiewaniu.

Kapela Kostomłocianie nadała temu wydarzeniu dostojnego i uroczystego charakteru za co w imieniu mieszkańców, a szczególnie wszystkich Pań bardzo dziękujemy.

(gk) / fot. ug

54142921 2805736719443987 2245615146678353920 n

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Przyjemna atmosfera , dobra kapela . Super zorganizowane...duuużo niespodzianek dla nas Kobiet . Tylko do przodu ....POWODZENIA

This comment was minimized by the moderator on the site

Mega miła atmosfera , super zorganizowane. Powodzenia w dalszych działaniach

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację