Czekoladowy autobus zawitał do Środy Śląskiej

środa, 28 marzec 2018 19:49 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Edukacja i zabawa w jednym – czy to możliwe? Tak! Wszystko to za sprawą czekoladowego autobusu, który w ubiegłą środę 21 marca zaparkował przy Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej.

 

W wyjątkowym autobusie przez 3 godziny trwały czekoladowe warsztaty, w których wzięło udział 70 przedszkolaków. Każda z trzech grup przedszkolnych (Misie, Biedronki i Smerfy) uczestniczyła w godzinnych zajęciach.

W trakcie warsztatów dzieci przeniosły się do krainy płynącej i pachnącej czekoladą. Degustowały różne smaki czekolady, tworzyły własne czekoladki w rozmaitych kształtach, pisały czekoladą oraz ozdabiały swoje prace.

W międzyczasie poznały również historię czekolady i dowiedziały się, jak powstaje uwielbiany przez wszystkich smakołyk. Na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymał dyplom „Mistrza czekolady”.

Zajęcia upłynęły w bardzo przyjemnej atmosferze, o czym świadczyły uśmiechnięte i nie do końca czyste :) buzie naszych przedszkolaków.

Małgorzata Raszewska

 

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 04:44

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież