Czołowe zderzenie koło Osieka. 2 osoby poszkodowane

poniedziałek, 12 marzec 2018 10:30 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj około godziny 12 na DK 5 na wysokości Osieka doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

 

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Renault i Skoda doszło wczoraj na DK 5. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wpadł do rowu. Kierowcy samodzielnie opuścili pojazdy.

Poszkodowane zostały dwie osoby: 54-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta. Uszkodzeniu uległ prawy bok renault i przód skody.

Straty oszacowano wstępnie na 22 tys. złotych.

(red), Fot. 24wroclaw.pl

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież