Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Czwarta odsłona konkursu - Wielkie Grillowanie

środa, 09 maj 2018 09:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 26 maja odbędzie się kolejne spotkanie w ramach konkursu kulinarnego „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Tym razem uczestnicy będą grillować, a przyświecać będzie temu hasło „Polskie i swojskie”.

 

Grillowanie odbędzie się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Środzie Śląskiej i tym razem przyjmie formę majówki. Uczestnicy konkursu będą grillować, a ich najbliżsi, kibice i wszyscy zainteresowani piknikować. Kto będzie chciał będzie mógł rozpalić swojego, pozakonkursowego grilla. Będą też dmuchańce i konkursy dla dzieci, a także dobra muzyka i słodki poczęstunek.

Zapraszamy do udziału w konkursie (karty zgłoszenia należy przesłać do 22 maja), a kto nie podejmie się wyzwania kulinarnego do udziału w pikniku! Początek imprezy godz. 14.00.

Przypominamy, że dotychczas odbyły się trzy kulinarne pojedynki. Najlepsze pierogi przygotowało stowarzyszenie Adsum z Chomiąży, a żurek i szarlotkę (ostatni pojedynek) drużyna Smakoszy ze Środy Śląskiej.

Wszystkie zwycięskie przepisy znajdą się w specjalnej publikacji, która zostanie wydana jesienią tego roku.

(rfp) fot. wk

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 20:24

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież