Czy na terenie gminy Miękinia powstanie kolejna znacząca inwestycja?

czwartek, 03 styczeń 2019 14:12 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Na terenie gminy Miękinia ma powstać kompleks magazynowy warty kilkaset milionów złotych.

Jak informuje portal Investmap.pl, od 3 do 4 hal o łącznej powierzchni 75 tys. m kw.  ma stanąć w Krępicach. Dzięki inwestycji może powstać od 700 do 1000 nowych miejsc pracy, a jej całkowity koszt wyniesie około 100 mln złotych. Decydujące rozmowy mają zostać podjęte latem 2019 r.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że będą to magazyny największego polskiego producenta wycieraczek samochodowych firmy Negotti, która na rynku działa od 2009 r. Jej główna siedziba znajduje się we  Wrocławiu, natomiast swoją dystrybucją obejmuje hurtownie, sklepy oraz warsztaty w  całym kraju, a także w Czechach.  Możliwe jest też budowa hali produkcyjnej.

Czy faktycznie dojdzie do realizacji wspomnianej inwestycji? Tego dowiemy się prawdopodobnie za kilka miesięcy.

(red)  / fot. gz, zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink 0 mieszkanka
Drogi dzbanie (K-2-7500). To nie jest bez znaczenia jaką przemysł i działalność gospodarczą i z jakim skutkiem dla otoczenia w którym żyjemy, wpuszczają miłościwie nam panujący.
2019-01-04 13:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 K-2-7500
Jak inwestują na strefie, źle, biegacie po pasach i td. jak nie inwestują też źle, komentarze typowych dzbanów. Nie lubię burmistrza, (Treść niezgodna z regulaminem) no ale,, kto by nie rządził to samo bym napisał.
2019-01-04 08:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Zo
Zapraszamy bliżej Środy Śląskiej
2019-01-03 18:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 jasbe
No za takiego burmistrza to na pewno przyjdą. :)
2019-01-03 21:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 mieszkaniec gminy
Skończyły się duże inwestycje w Środzie Śląskiej, obecnego gospodarza to nie interesuje ....
2019-01-03 21:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież