Czy pracownicy średzkiego sądu również protestują?

piątek, 14 grudzień 2018 14:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kolejna grupa zawodowa postanowiła upomnieć się o wyższe płace. Do ogólnopolskiego protestu dołączyły sądy. Czy Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej również?

- Kontakt ze średzkim sądem jest utrudniony, nie odbywają się rozprawy. Podejrzewam, że sąd w Środzie Śląskiej dołączył do ogólnopolskiego protestu, jednak nigdzie nie ma informacji na ten temat  – twierdzi nasza czytelniczka.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym Sądu Okręgowego we Wrocławiu, który potwierdził tę informację.

- Tak, Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej również bierze udział w proteście. Na obecną chwilę znacząco spadła część wykonywanych prac przez pracowników. Do kiedy potrwa? Trudno powiedzieć. Zazwyczaj absencja trwała od poniedziałku do piątku, ale niestety na obecną chwilę nie posiadamy informacji  o tym, jak będzie przedstawiać się sytuacja w najbliższy poniedziałek - odpowiada rzecznik.

(kb) / fot. wk

Ostatnio zmieniany piątek, 14 grudzień 2018 15:05

Komentarze  

Permalink +6 Jan
Żyjemy w XXI w i patrzymy na wymiar sądu , który osadza nas zwykłych obywateli i ludzi, wydają werdykty i pozwalają na oszustwa swoim pracownikom żyby szli na lewe zwolnienia tzn.falszywie wystawione przez lekarzy i fałszywie akceptowane przez prezesa sądu w Środzie śląskiej,i pytam się tj.sąd ,to jest jedno wielkie dziadostwo i łamanie prawa w jawny przejrzysty sposób bo jak jeden dziad z drugą dziadówka są zdrowi w pełni sprawni a idą na lewe zwolnienia po to tylko żeby zastrajkować,to co to za wymiar sprawiedliwości skoro sami w bezczelny sposób łamią wszelkie kanony przyzwoitośći i jako takiej kultury,dlatego Ziobro niech odsieje tych złodziei wkrętarek,ze sklepów w togach tych pseudo sędziow,prokuratorów,mecenasów itp.bo to jedna wielka hucpa dziadostwo .
2018-12-15 17:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 hh
t niech zmienia prace i na produkcje
2018-12-15 15:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 m
Jakoś nie odczuwam tego strajku, mogą sobie strajkować do us..... końca.
2018-12-14 22:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Greg
Po świętach może wrócą, po 3 Królach :-)
2018-12-14 20:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 asesor
to wy nie wiecie,że Krystyna zastrajkowala i sąd sparaliżowała???
2018-12-14 15:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 dred

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież