Czy pracownicy średzkiego sądu również protestują?

piątek, 14 grudzień 2018 14:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kolejna grupa zawodowa postanowiła upomnieć się o wyższe płace. Do ogólnopolskiego protestu dołączyły sądy. Czy Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej również?

- Kontakt ze średzkim sądem jest utrudniony, nie odbywają się rozprawy. Podejrzewam, że sąd w Środzie Śląskiej dołączył do ogólnopolskiego protestu, jednak nigdzie nie ma informacji na ten temat  – twierdzi nasza czytelniczka.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym Sądu Okręgowego we Wrocławiu, który potwierdził tę informację.

- Tak, Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej również bierze udział w proteście. Na obecną chwilę znacząco spadła część wykonywanych prac przez pracowników. Do kiedy potrwa? Trudno powiedzieć. Zazwyczaj absencja trwała od poniedziałku do piątku, ale niestety na obecną chwilę nie posiadamy informacji  o tym, jak będzie przedstawiać się sytuacja w najbliższy poniedziałek - odpowiada rzecznik.

(kb) / fot. wk

Ostatnio zmieniany piątek, 14 grudzień 2018 15:05

Komentarze (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Żyjemy w XXI w i patrzymy na wymiar sądu , który osadza nas zwykłych obywateli i ludzi, wydają werdykty i pozwalają na oszustwa swoim pracownikom żyby szli na lewe zwolnienia tzn.falszywie wystawione przez lekarzy i fałszywie akceptowane przez prezesa sądu w Środzie śląskiej,i pytam się tj.sąd ,to jest jedno wielkie dziadostwo i łamanie prawa w jawny przejrzysty sposób bo jak jeden dziad z drugą dziadówka są zdrowi w pełni sprawni a idą na...

Żyjemy w XXI w i patrzymy na wymiar sądu , który osadza nas zwykłych obywateli i ludzi, wydają werdykty i pozwalają na oszustwa swoim pracownikom żyby szli na lewe zwolnienia tzn.falszywie wystawione przez lekarzy i fałszywie akceptowane przez prezesa sądu w Środzie śląskiej,i pytam się tj.sąd ,to jest jedno wielkie dziadostwo i łamanie prawa w jawny przejrzysty sposób bo jak jeden dziad z drugą dziadówka są zdrowi w pełni sprawni a idą na lewe zwolnienia po to tylko żeby zastrajkować,to co to za wymiar sprawiedliwości skoro sami w bezczelny sposób łamią wszelkie kanony przyzwoitośći i jako takiej kultury,dlatego Ziobro niech odsieje tych złodziei wkrętarek,ze sklepów w togach tych pseudo sędziow,prokuratorów,mecenasów itp.bo to jedna wielka hucpa dziadostwo .

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

t niech zmienia prace i na produkcje

This comment was minimized by the moderator on the site

Jakoś nie odczuwam tego strajku, mogą sobie strajkować do us..... końca.

This comment was minimized by the moderator on the site

Po świętach może wrócą, po 3 Królach :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

to wy nie wiecie,że Krystyna zastrajkowala i sąd sparaliżowała???

This comment was minimized by the moderator on the site

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację