Czy w czasie świąt na naszych drogach było bezpiecznie?

piątek, 28 grudzień 2018 19:30 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegoroczne policyjne działania pn. „Boże Narodzenie” prowadzone były w dniach 21-26.12.2018 r. Jak je podsumowują policjanci? Czy na drogach powiatu średzkiego było bezpiecznie?

Zdaniem policji niektórzy kierowcy spieszą się do wyznaczonego celu podróży, a ich ostrożność znacznie się ogranicza.  „Wymuszenia” są na porządku dziennym. Tego typu jazda spowodowała, że w ostatnim czasie na naszych drogach doszło do 16 kolizji i 2 wypadków, w których poszkodowane zostały 3 osoby.

Na drogach naszego powiatu zatrzymano dwóch kierujących pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości oraz jednego, który kierował pojazdem mechanicznym po spożyciu alkoholu.  Zatrzymano również pijanego rowerzystę.

Pomimo, że świąteczna akcja została już zakończona i podsumowana, nadal możemy spodziewać się wzmożonej pracy policjantów. Przed nami sylwester, wielu z nas wyjeżdża na długi weekend... Pamiętajmy zatem o przysłowiowym „spiesz się powoli”. W naszym regionie stale utrzymuje się mżawka, która powoduje, że warunki do jazdy są bardzo niekorzystne.

(kb) / fot. policja.pl, zdj. ilustracyjne

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

No to siup! :lol:

This comment was minimized by the moderator on the site

Milicja tu milicja tam, milicja...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację