Czy w czasie świąt na naszych drogach było bezpiecznie?

piątek, 28 grudzień 2018 19:30 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegoroczne policyjne działania pn. „Boże Narodzenie” prowadzone były w dniach 21-26.12.2018 r. Jak je podsumowują policjanci? Czy na drogach powiatu średzkiego było bezpiecznie?

Zdaniem policji niektórzy kierowcy spieszą się do wyznaczonego celu podróży, a ich ostrożność znacznie się ogranicza.  „Wymuszenia” są na porządku dziennym. Tego typu jazda spowodowała, że w ostatnim czasie na naszych drogach doszło do 16 kolizji i 2 wypadków, w których poszkodowane zostały 3 osoby.

Na drogach naszego powiatu zatrzymano dwóch kierujących pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości oraz jednego, który kierował pojazdem mechanicznym po spożyciu alkoholu.  Zatrzymano również pijanego rowerzystę.

Pomimo, że świąteczna akcja została już zakończona i podsumowana, nadal możemy spodziewać się wzmożonej pracy policjantów. Przed nami sylwester, wielu z nas wyjeżdża na długi weekend... Pamiętajmy zatem o przysłowiowym „spiesz się powoli”. W naszym regionie stale utrzymuje się mżawka, która powoduje, że warunki do jazdy są bardzo niekorzystne.

(kb) / fot. policja.pl, zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +5 MO
No to siup! :lol:
2018-12-29 08:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Miau
Milicja tu milicja tam, milicja...
2018-12-28 20:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież