Czyste Powietrze – spotkanie z przedstawicielami fundacji

czwartek, 27 czerwiec 2019 14:28 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek (28.06) o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Czyste Powietrze.

Przedstawiciele fundacji będą doradzać mieszkańcom jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca i termomodernizację domu w ramach programu „Czyste Powietrze”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Celem programu jest pomoc w ograniczeniu szkodliwej emisji zanieczyszczeń do powietrza. Fundacja Czyste Powietrze za darmo pomaga wypełnić wniosek o dotację oraz doradzi, jak zacząć ogrzewać dom w sposób ekologiczny. Dofinansowanie można uzyskać na dom jednorodzinny nowo wybudowany lub już istniejący.

  • Na spotkaniu będzie można otrzymać bezpośrednią pomoc przy wypełnieniu wniosku.
  • Doradcy z Fundacji odpowiedzą m.in. na pytania: kto może ubiegać się o dofinansowanie, jak wyliczyć kwotę dotacji oraz, na które działania można uzyskać zwrot z programu.

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Czytam czytam... chce wymieć kocioł, ale wciąż mam wątpliwości. Na tą chwilę najbardziej rozsądny, jakościowo porządny, z niska emisja spalin wydaje się być EEI PELLETS Kostrzewa. Tak tego dużo na rynku? co polecacie?

This comment was minimized by the moderator on the site

Takie spotkania są bardzo ważne. Uświadamianie ludzi, pomoc w uzyskaniu informacji, wsparcie edukacyjne i pomoc państwa na zasadzie dofinansowań do kotłów. Tędy droga! Teraz znalazłam tez promocje na kotły z certyfikatami https://sklep.kostrzewa.com.pl/10-glowna

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację