Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Czytelniczka: Kulturalny człowiek śmieci zabiera ze sobą

poniedziałek, 30 lipiec 2018 13:22 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzień dobry! Przesyłam zdjęcia z wczorajszego porannego spaceru na Kajakach, po festiwalu Uwolnić Muzykę.

Pomijam fakt hałasu do 1 nocy, ale chodzi o "chlew", jaki zostawili tam miłośnicy tego typu imprez. Kosze może i małe, ale kulturalny człowiek śmieci zabiera ze sobą.

Czytelniczka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 lipiec 2018 13:24

Komentarze  

Permalink +1 ulica Sikorskiego
Zacznijmy może od tego cóż to za IMPREZA jest? Przyjeżdża banda dzikusów - wysiadają nawaleni z autobusów, potem walą w co sie da bez ładu składu i rytmu (każdy nap... sobie ) i to ma się nazywać festiwal ? Uciążliwe upały - spać nie można przy zamkniętych oknach a ta dzicz wyje do 2 nad ranem w piątek i do prawie 3 ciej w sobotę, potem leżą pokotem jak zające po polowaniu, trzeźwiejąc całą niedziele by wyruszyć do swoich Jam i Nor.
Niech ktoś im w końcu wyłączy prąd! Na jakiego Czorta ten Festiwal co roku ? ! Co to ma być ? Nikt nie potrafi powiedzieć DOSYĆ ? Nie chcemy takiej muzyki w centrum Ośrodka wypoczynkowego. Ja po całym tygodniu harówki też potrzebuje sie wyspać w weekend, a nie całą noc słuchać wycia Poparańców Brodatych w krótkich majtkach i Glanach.
Ja P ... Noooo !
2018-07-31 09:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Witold
Skoro lokalna społeczność nie chce tego typu festiwali to proszę przycisnąć lokalne władze. Oni są decyzyjni i mogą lub nie wydać zgodę na tego typu imprezy. Faktem jest że organizator nie zadbał o zaplecze i stąd tyle śmieci się walało po okolicy. A władze mają możliwość przycisnąć organizatorów o właściwe podejście do obowiązków.
2018-08-01 10:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Bartolomeo23
Według mnie to standard po większych imprezach w każdym mieście bo organizatorzy rzadko kiedy załatwią porządne zaplecze. Brak dodatkowych śmietników czy też nawet toi-toi a na drugi dzień mamy armagedon. Kiedyś naprawdę w tych śmieciach potoniemy i tyle w temacie!
2018-07-30 20:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 black metal stal
JAN, może było więcej TOITOI ale Ty nie jesteś rock mega fest kult metal gwiazda i na zaplecze nie wejdziesz.
2018-07-30 19:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 Jan
Ale co ten beret pisze ze śmieci porozrzucane po całym akwenie. Po pierwsze ten kto organizował ta imprezę to powinien zadbać o większą ilość koszy nawet tych przenośnych zwykły stelaż i worek i wystarczy. Po drugie wstyd wstyd i raz jeszcze wstyd na taką imprezę masową tylko jedna toaleta toi-toi. Ten kto był organizatorem tej imprezy to jakiś {regulamin} który nie zadbał o minimum sanitarne. {regulamin}Debilu wstyd.
2018-07-30 16:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 młody
pomijam śnieci po każdej imprezie są ale po co robić festiwal który podoba się garstce mieszkańców (ok. 10 osób) ???
2018-07-30 15:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Janko
Te śmieci na pewno zostały już sprzątnięte. Proszę pojechać sobie w okolice zalewu w mietkowie. Plaża ładna, fajna ale wejdź w krzaki się wysoką -danie śmieć od conajmniej 3 lat nie przatane.
2018-07-30 13:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Robert
Gazeta Roland stronnicza!!! Jak by to była impreza kościelna tego typu zdjęcia nie zostały by zamieszcone. Gdzie jest festiwal są i śmieci. Nawet w Częstochowie pod klasztorem ludzie smiecą!!!
2018-07-30 13:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +14 Wave
To może organizator pomyślałby o kontenerach godząc się taką imprezę.
2018-07-30 14:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Wave
Cytuję Robert:
Gazeta Roland stronnicza!!! Jak by to była impreza kościelna tego typu zdjęcia nie zostały by zamieszcone. Gdzie jest festiwal są i śmieci. Nawet w Częstochowie pod klasztorem ludzie śmiecą!!!

Proszę nie usprawiedliwiać braku kultury. Pozostawiony syf świadczy o tych ludziach. Widziałam wieczorem, co drugi to naprany w 3 d..py.
2018-07-30 14:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Robert
Droga Wave, proszę czytac ze zrozumieniem! Ja nie pochwalam śmiecenia tylko jako stały czytelnik Gazety Roland chciałem zauważyć, że po wielu imprezach masowych w mieście i okolicach jakie miały miejsce nigdy nie pojawiały się tego typu komentarze w gazecie. Nie wszystkim się podoba festiwal oraz muzyka grana na nim to trzeba jakoś naubliżać odbiorcom. A tak na marginesie to proszę niech autorka zdjęć wybierze się np. za parking pod Handlowcem, targowisko (wtorek, piątek) oraz pare innych miejsc w mieście i zrobi więcej zdjęć jak to porządni obywatele średcy pozbywają się śmieci. Pozdrawiam
2018-07-30 19:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Bart22
Niestety ale po większości imprez w każdym mieście tak wygląda bo po pierwsze organizator rzadko kiedy ogarnie temat odpowiedniego zaplecza. Druga sprawa to ludzie też bez zastanowienia rzucą śmieci byle gdzie jak nie ma pustego kosza. Sprawa wygląda tak że jak nie będziemy sami dbać o porządek o prędzej lub później utoniemy w śmieciach.
2018-07-30 20:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Danuta
Cytuję Wave:
Cytuję Robert:
Gazeta Roland stronnicza!!! Jak by to była impreza kościelna tego typu zdjęcia nie zostały by zamieszcone. Gdzie jest festiwal są i śmieci. Nawet w Częstochowie pod klasztorem ludzie śmiecą!!!

Proszę nie usprawiedliwiać braku kultury. Pozostawiony syf świadczy o tych ludziach. Widziałam wieczorem, co drugi to naprany w 3 d..py.


Widze ze ktos tu działa stereotypowo, ze metale itp to zli ludzie. To oczywiscie nie prawda a wrecz przeciwnie. Nigdy na woodstocku nie widzialem zadnej bójki, a na pielgrzymce widzialem jak "zagubiona" dziewczyna daje sobie zyle za toitoiami. Obojetnie jakiego rodzaju byla by to impreza smieci beda. To juz sprawa organizacyjna zeby byly smietniki i szybko posprzatac po imprezie jak ma to miejsce np. na dniach wina
2018-07-31 12:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 anty
pozwolę sobie zauważyć że to mieszkanka pisze to już opinia nasza się ne liczy?
2018-07-30 14:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Racja
Racja, to lepiej disco polo wieśniackie ludziom podać żeby za bardzo szarych komórek nie aktywować.
A nikt z Was nie pomyślał że za małe kosze na śmieci?
Myślenie boli
2018-07-31 01:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież