"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Czytelniczka pyta: Nie ma innych sposobów?

środa, 10 październik 2018 10:12
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Otrzymaliśmy list, w którym jedna z czytelniczek uskarża się na stan wyremontowanej drogi pomiędzy miejscowościami Piotrowice, a Pełcznicą.

- Witam chciałabym zapytać, czyj to pomysł, aby między Piotrowicami, a Pełcznicą ZNOWU łatać, a właściwie "obkleić " drogę jakimś lepikiem czy czymś z drobnymi kamyczkami, które lepią się do aut. Mi to coś wpadło między tarczę, a koło, piszczało okropnie i oczywiście rachunek od mechanika! Przecież to jakiś koszmar, to już z trzeci raz w tym roku. Nie ma innych sposobów?  - pod  korespondencją podpisała się "wściekła użytkowniczka drogi".

Kolejnego dnia na jednym z portali społecznościowych pojawiają się zdjęcia z krótką notką:

- Profesjonalna naprawa uszkodzonej nawierzchni, bezpiecznie, szybko i tanio. A za zaoszczędzone pieniądze odmalujemy samochody obywatelom. Tak się naprawia u nas drogi – pisze zdenerwowany kierowca.

W związku z tym, że wspomniana droga jest powiatową, pytamy w starostwie:

- Metoda wykonania jest skuteczna. Z tego co mi wiadomo temperatury jeszcze pozwalają na wykonywanie tego typu napraw. A jeżeli faktycznie na drodze znajdują się nieprzyklejone drobne kamienie, droga nie zostanie odebrana. Planowany jej odbiór przewidziany jest pod koniec października – odpowiada kierowniczka wydziału infrastruktury drogowej.

(kb) fot. Czytelniczka

Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 13:28

Komentarze  

Permalink +1 kierowca
ludzie nie wiecie że na drogo nie ma pieniędzy i liczy się koszt ? sprawa jasna
2018-10-11 10:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 no
no tak ale moze nazbierać kase i zrobic w mirę dobrze ??????
2018-10-11 11:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież