Czytelnik: Oferuję 2000 zł za wskazanie sprawcy podpalenia!

poniedziałek, 29 lipiec 2019 15:36 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

20 lipca (ok. godziny 23:00) w Brodnie miał miejsce pożar bel słomy. - Ogień rozprzestrzeniał się bardzo, szybko. Cudem udało się uratować sąsiadujące ze stertą uprawy - mówi pan Krzysztof, który uważa, że do zdarzenia doszło w wyniku podpalenia.

- Jestem przekonany, że ktoś podpalił tę słomę. Sprawę zgłosiłem na policję i toczy się postępowanie - podkreśla mężczyzna.

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej potwierdza zgłoszenie, jednak nie mówi o żadnym postępowaniu prowadzonym w tej sprawie.  - Według zapisu w naszym systemie, sprawa została przydzielona dzielnicowej, która do końca miesiąca przebywa na urlopie - poinformowała nas asp. szt. Marta Stefanowska.

Niczego więcej nie udało nam się dowiedzieć od kilku dni. Czekamy zatem na powrót do pracy p. dzielnicowej.

Pan Krzysztof przekonany o celowym działaniu osób trzecich, nie poprzestaje na oczekiwaniu na wyjaśnienie zdarzenia. - Osobie, która wskaże sprawcę podpalenia oferuję 2 000 zł nagrody - podkreśla. Kontakt telefoniczny do p. Krzysztofa: 781 490 123.

(red) / fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zanim oba wroci to Przyjdzie jesien a babka powie ze przedawnione ciekawe czy twz by czekali jak by doszlo do zabojstwa masakra

This comment was minimized by the moderator on the site

Czyli jak, dzielnicowa zajmie się sprawą jak wróci z urlopu za klika dni. A do tego czasu jakiekolwiek ślady czy dowody ulegną zatarciu. Nie no, jestem dumny z naszej policji za tak sprawne działanie...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację