Czytelnik: traktor "przekosił" cały bok

czwartek, 16 sierpień 2018 16:25 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Otrzymaliśmy dziś od Czytelnika zdjęcia samochodu, który brał udział w kolizji. Miała ona miejsce niedawno w Środzie Śląskiej.

- Jechałem główną od Szczepanowa, a traktor wyjeżdżał z krzyżówki, jak jest Cesbud i "przekosił" cały bok samochodu - pisze pan Tadeusz. - Oczywiście czas oczekiwania na policję 2 godziny, a mandat to 220 zł i 6 punktów - dodaje.

 Zdarzenie miało miejsce 10 sierpnia.

 (rol) fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany czwartek, 16 sierpień 2018 22:02

Komentarze  

Permalink 0 Jarek
Celem takich informacji jest pokazanie żeby być czujnym bo ci traktor przekosi samochód. Jak ci ktoś przeora tak samochód to też będziesz chciał pokazać do czego prowadzi nieuwaga innych uczestników. Jakby Polacy umieli jeździć to by nie było takich newsów.
2018-08-17 09:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Tgh
Jaki jest cel takiej informacji? Ludzie! Czy wy naprawdę jesteście tacy puści!
2018-08-17 08:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Artur
No to blacharz będzie miał roboty od groma bo ostro przemłócił bok. Pytanie jak mogło dojść do takiego zdarzenia? Kierowca traktora nie zauważył auta na głównej drodze?! A może to kolejny z tych kierowców wiecznie wpatrzonych w ekran telefonu?
2018-08-17 08:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież