Dariusz Maciejewski: Gmina Przyjazna Mieszkańcom!

środa, 03 październik 2018 12:21
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Szanowni Państwo! Jako kandydat na stanowisko burmistrza Środy Śląskiej chciałbym zaprosić Was do obejrzenia kolejnego materiału wideo.

Jak już informowałem, odwiedziłem w ostatnim czasie miejscowości w gminie Środa Śląska, aby przedstawić Wam pokrótce co można by zrobić, udoskonalić, jakie zmiany wprowadzić na lepsze. To są moje priorytety i to mogę Wam obiecać, bo wiem jak te palny zrealizować. Oczywiście nie znam wszystkich Waszych potrzeb, ale oddając swój głos na mnie możecie liczyć, że Was nie zawiodę i będę przede wszystkim stał na straży dobra każdej gminnej społeczności, każdego mieszkańca. Jeśli wygram te wybory, będzie to Gmina Przyjazna Mieszkańcom!

Zapraszam do obejrzenia części drugiej materiału wideo. Następna wkrótce.

Dariusz Maciejewski

 Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom

Ostatnio zmieniany piątek, 05 październik 2018 16:02

Artykuły powiązane

  • 100 dębów na 100-lecie niepodległości - akcja z udziałem kandydata na burmistrza

    Wczoraj, kandydat na burmistrza Środy Śląskiej Dariusz Maciejewski, wraz z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem, prezesem wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Łukaszem Kasztelowiczem, posłem na sejm RP Jackiem Światem, dyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Piotrem Regiecem, dyrektorem oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzejem Oćwieją oraz Mariuszem Wojewódką, Krzysztofem Michalikiem, Leszkiem Mrozem, Ferdynandem Grabowieckim, Wojciechem Płaziukiem i Ireneuszem Łapuszyńskim, sadzili drzewa na trenie gminy Środa Śląska w ramach akcji 100 dębów na 100-lecie niepodległości.

  • Oświadczenie kandydata na burmistrza

    Pragnę zdementować pogłoski, że kandyduję na urząd burmistrza Środy Śląskiej ze względu na pobory. Zdecydowałem się ubiegać o to stanowisko żeby służyć Mieszkańcom i realizować swój program.

  • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzenia składa Dariusz Maciejewski

    Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom życzę dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy. Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Niech Wam wszystko sprzyja w tej niełatwej pracy!