Diamentowe i złote gody Państwa Kowalskich i Rojcewicz

czwartek, 03 styczeń 2019 15:47 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

29 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Malczyce odbyły się jubileusze, podczas których sekretarz gminy Anna Świercz wraz z przewodniczącą rady gminy Moniką Olchawa, dokonały w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

60-lecie pożycia małżeńskiego czyli diamentowe gody obchodzili Państwo Józefa i Piotr Rojcewicz, a 50-lecie Państwo Danuta i Krzysztof Kowalscy.

Na zakończenie uroczystości nie zabrakło bukietów kwiatów, symbolicznej lampki szampana oraz pysznego tortu.

Gratulujemy zacnych jubileuszy życząc zdrowia i wielu wspólnych chwil razem!

(gmal)

Państwo Kowalscy z rodziną

Państwo Kowalscy z rodziną
fot. Mega Foto Jawor

Państwo Rojcewicz

Państwo Rojcewicz

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 styczeń 2019 16:49

Komentarze  

Permalink +1 Ewa
wspaniałe jubileusze -serdeczne gratulacje dla obu par!
2019-01-04 11:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież