Dla potencjalnego znalazcy przewidziana nagroda!

czwartek, 11 październik 2018 16:12
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 października w Komornikach zaginęła kotka (na zdj.). Kotka (ok 6l.) ma charakterystyczny krzywy ogon (zawinięty jak "u świnki), z łatwością da się ją przez to rozpoznać wśród innych kotów.

Jest "wychodząca", jednak zawsze wracała w ciągu najwyżej dnia. Istnieje podejrzenie, że została wywieziona z miejsca pobytu, lub po prostu skradziona. Może więc przebywać wszędzie. Nie ma imienia. Gdyby ktoś ją zauważył proszę o kontakt.

Dla potencjalnego znalazcy przewidziana nagroda. Tel. 511 789 174

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +1 Ferdek
A ta nagroda to jaka ? Mogę złatwić noemal identycznego :zzz :P
2018-10-11 17:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież