Dlaczego nie można dodzwonić się do średzkiej poczty?

środa, 23 styczeń 2019 15:08 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Takie pytanie zadaje mieszkanka gminy Środa Śląska, która pomimo wielu prób, nie zdołała dodzwonić się do placówki Poczty Polskiej w naszym mieście.

- Na naszą pocztę nie można się dodzwonić - twierdzi nasza czytelniczka. - Próbowałam wiele razy i jest to niemożliwe. Przecież nie każdy może przyjechać osobiście żeby o coś zapytać. Zajmijcie się proszę ta sprawą - poprosiła.

Na stronie internetowej Urzędu Pocztowego Środa Śląska widnieje numer  (71) 396 12 59, pod którym po wielu próbach nie usłyszymy odpowiedzi w słuchawce, bo jak się okazuje jest niewłaściwy.

- Prosimy korzystać z numerów telefonów umieszczonych w naszej bazie teleadresowej na stronach internetowych Poczty Polskiej. Podane tam aktualne numery to: 885 900 708, 885 951 822. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby utrzymywać jak najlepszy kontakt z klientami - wyjaśnia Biuro Prasowe Poczta Polska S.A.

(kb)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 23 styczeń 2019 17:31

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Mam pytanie został do mnie wysłany list z(pit)za potwierdzeniem odbioru list został odesłany do zakładu pracy a awiza nie ma ,mam pytanie co robią nasi listonosze których na wioskach po cztery dni nie widać

This comment was minimized by the moderator on the site

A to podobnie jak do przychodni, ja mialem szczescie i za 8 razem juz odebraly. Ale bedac nawet fizycznie w przychodni slychac, ze telefon dzwoni, a ksiezniczki z rejestracji maja to w pi**zie.

This comment was minimized by the moderator on the site

"Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby utrzymywać jak najlepszy kontakt z klientami" zwłaszcza przy okienku, no przemiła obsługa... przemiła...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację