Dlaczego nie można dodzwonić się do średzkiej poczty?

środa, 23 styczeń 2019 15:08 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Takie pytanie zadaje mieszkanka gminy Środa Śląska, która pomimo wielu prób, nie zdołała dodzwonić się do placówki Poczty Polskiej w naszym mieście.

- Na naszą pocztę nie można się dodzwonić - twierdzi nasza czytelniczka. - Próbowałam wiele razy i jest to niemożliwe. Przecież nie każdy może przyjechać osobiście żeby o coś zapytać. Zajmijcie się proszę ta sprawą - poprosiła.

Na stronie internetowej Urzędu Pocztowego Środa Śląska widnieje numer  (71) 396 12 59, pod którym po wielu próbach nie usłyszymy odpowiedzi w słuchawce, bo jak się okazuje jest niewłaściwy.

- Prosimy korzystać z numerów telefonów umieszczonych w naszej bazie teleadresowej na stronach internetowych Poczty Polskiej. Podane tam aktualne numery to: 885 900 708, 885 951 822. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby utrzymywać jak najlepszy kontakt z klientami - wyjaśnia Biuro Prasowe Poczta Polska S.A.

(kb)

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Mam pytanie został do mnie wysłany list z(pit)za potwierdzeniem odbioru list został odesłany do zakładu pracy a awiza nie ma ,mam pytanie co robią nasi listonosze których na wioskach po cztery dni nie widać

This comment was minimized by the moderator on the site

Co ja robie ... ? W domu jestem ... Nie jeżdże bo za ciepło jest. Klima mi wysiadła w polonezie, i cóż - taka sytuacja Jest lato to jest ciepło. Będzie zima będzie zimno. Pani kierowniczko.

This comment was minimized by the moderator on the site

A to podobnie jak do przychodni, ja mialem szczescie i za 8 razem juz odebraly. Ale bedac nawet fizycznie w przychodni slychac, ze telefon dzwoni, a ksiezniczki z rejestracji maja to w pi**zie.

This comment was minimized by the moderator on the site

"Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby utrzymywać jak najlepszy kontakt z klientami" zwłaszcza przy okienku, no przemiła obsługa... przemiła...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację