Długo oczekiwana wygrana Śląska

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 12:06
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedostatni w tabeli ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław nareszcie wygrał mecz.

Spotkanie z Piastem Gliwice zakończyło się 4-1 dla drużyny z Wrocławia. Mimo kilku groźnych akcji, wrocławianie kontrolowali spotkanie i pewnie je wygrali.

Taki Śląsk chce się oglądać! Kolejny mecz z Legią Warszawa, mamy nadzieję na kolejne dobre spotkania WKS i odrabianie strat w tabeli.

(lp) fot. Wime

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież