Do wynajęcia lokale w nowo wybudowanym obiekcie przy średzkim targowisku

sobota, 05 styczeń 2019 18:43 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Środa Śląska ma do zaoferowania dwa pomieszczenia – lokal gastronomiczny oraz lokal użytkowy na poddaszu – znajdują się one w nowo wybudowanym obiekcie przy targowisku miejskim. 

Oferty dotyczące lokalu użytkowego na poddaszu o powierzchni użytkowej 9,80 m2, można złożyć w terminie do 10 stycznia 2019 r. na Biuro Podawcze  Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej lub listownie na adres Pl. Wolności 5 55-300 Środa Śląska ( z datą wpływu do Urzędu do 10 stycznia br.).

Ogłoszenie o terminie składania ofert_9,80 mkw(1)

Oferty dotyczące lokalu gastronomicznego można składać do 31 stycznia 2019 r. na Biuro Podawcze Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej lub listownie na adres Pl. Wolności 5 55-300 Środa Śląska ( z datą wpływu do Urzędu do 31 stycznia br.).

Oferta powinna zawierać:

  • nazwę oraz dane identyfikacyjne oferenta,
  • dane kontaktowe oferenta,
  • proponowaną miesięczną stawkę czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu (do czynszu zostanie doliczony podatek VAT 23%)
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie.

ogłoszenie o terminie składania ofert_lokal gastronomiczny

rzut lokalu_bar

zestawienie powierzchni_bar

lokal 1

OGŁOSZENIE URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież